درباره ما

آرویناژ امروزه یکی از تولیدکنندگان
و صادرکنندگان پیشگام مبلمان اداری به شمار می‌رود.

 

گروه آرویناژ کار خود را از سال ۱۳۸۰ آغاز کرده است. ایده‌ی ما ارتقای مفهوم ساده‌ی خرید میز و صندلی اداری به چیزی ارزشمندتر است: طراحی یک فضای ایده‌ال طراحی بر اساس نیازها و ملزومات کاربری‌اش و هویت هر شرکت یا برندش. ما ارگونومی، ابعاد، حرکات رفت و برگشت‌ها، چرخش در فضای کار و نورپردازی را در نظر می‌گیریم و با ابزاری چون بافت و رنگ فضایی کاربردی،‌ آرامش‌بخش و زیبا خلق می‌کنیم. سر و کار ما با آنهایی است که بسیار آگاهند و کارشان را ارزش می‌گذارند و در پی خلق فضایی یگانه و مدرن‌اند. آن‌ها خوب می‌دانند که تصمیم‌گیری درباره‌ی ساماندهی و طراحی فضای کار چقدر اهمیت دارد و چگونه تأثیری چشمگیر بر تولید و کارایی بیشتر دارد.

مجموعه‌ی ما تشکیل شده از گروه طراحان، مهندسان و روان‌شناسانی مجرب که بر اساس نیازهای شما بهترین راه حل را ارائه می‌کنند و فضایی خاص شما و حرفه‌ و گروهتان طراحی می‌کند. تیم‌های حرفه‌ای ما در بخش‌های طراحی، مشاوره و بازاریابی ارتباطی تنگاتنگ با یکدیگر دارند تا در پاسخ به درخواست‌های کارفرمایان و مشتریان، شایسته‌ترین خدمات را ارائه کنند. مطالعه و بررسی‌های تمام و کمال گرایش‌ها در طراحی فضای کار، پشتوانه‌ی اصلی، خلاقیت‌های تیم طراحی ماست که تا به امروز جوایز متعددی در حوزه‌ی طراحی برایمان به ارمغان آورده است.

هدف محصولات و خدمات لوکس ما گروهی از کارفرمایان خاص و تیزبین است که به آرایش و طراحی فضای کارشان اهمیت می‌دهند. خدمات فراگیر ما به همه امکان می‌دهد تا بر اساس نیازهایشان بهترین و مفیدترین فضای کاری را بسازند.
تیم ما برای طراحی و اجرای هر پروژه دو اصل ساده را در نظر دارد:
کیفیت خوب فضای کار و روابط معنی‌دار بین بخش‌ها.
اگر طرح شامل این دو اصل ساده نباشد، در برقراری ارتباط با اصول و فرهنگ آن شرکت هم توفیق نخواهد داشت. ما به این می‌اندیشیم که چگونه می‌توانیم فضای اداری را ارتقا دهیم و چطور می‌توانیم از زندگی و کار در آن محیط تجربه‌ای زنده و پویا خلق کنیم. از آنجا که هر کارفرما روحیات و خواسته‌های خاص دارد، هم‌زمان با مطالعه‌ی پروژه باید خود او را هم بشناسیم. مهم این است که همه چیز را بر مبنای نیازها و بودجه‌ی کارفرما تنظیم کنیم. اغلب پیش از هر چیز از آرایش فعلی محیط کار و نیازهای آن فهرستی تهیه می‌کنیم.

قدم بعدی شبیه‌سازی‌های سه‌بعدی به دست همکاران حرفه‌ای ما و ارائه‌ی پیشنهادی اولیه بر مبنای ارزیابی‌های ماست. این به کارفرما امکان می‌دهد تصویری اولیه از ظاهر دفتر داشته باشد. تعهد ما به اصول و ارزش‌های بنیادین شرکت‌هاست که ما را به برند پیشتاز در این عرصه تبدیل کرده است. کافی است چند سر نخ به ما بدهید تا طرحی کامل و فراگیر تحویلتان دهیم.

ایده‌ها و گرایش‌ها در طراحی فضای کار به سرعت رو به تکاملند و ما همواره در تلاشیم تا خدماتی هماهنگ با جدیدترین پیشرفت‌ها و آخرین تحولات ارائه کنیم و با استانداردهای جهانی همگام بمانیم. افزایش آگاهی برای ارزش گذاشتن به فضای کار هدف اصلی و غایی ماست. افراد باید فضای کارشان را چنان طراحی کنند که تاثیرگذاری و کارآیی‌شان را بهبود بخشد. آنچه ما پیشنهاد می‌کنیم مدرنیسمی است که با فرهنگ ایرانی آمیخته شده است.